Ostatni wpisProdukty

Best Made Co. – prawdopodobnie jedyna firma dla pokoleń

By 23 listopada 2015 Grudzień 14th, 2017 Brak komentarzy

W co ma się wyposażyć ktoś, kto uwielbia przygodę, towarzystwo natury, prostotę otoczenia. Dziś na bloga ląduje ekwipunek dla prawdziwych obozowiczów, podróżników oraz drwali.

W każdym domu jest jakaś rzecz, która została po dziadkach, pradziadkach. W moim domu było to krzesło, które po odnowieniu dalej cieszy oko i przypomina o prababci. Nie bez powodu przytoczyłem tą historię w przypadku tej firmy. Best Made Co. szczyci się tym, że oferowane produkty mają być przekazywane pokoleniom. Takie podejście jest poniekąd przełożeniem na jakość oraz trwałość oferowanych produktów. Główna wartość tych bardzo prostych przedmiotów, toporków, garnków, kocy oraz ubrań jest tworzona przez samych właścicieli, potem są one przekazywane kolejnemu pokoleniu.

Best Made Co. oferuje swoje produkty dla fotografów, artystów, osób zajmujących się obróbką drewna, podróżników, turystów – uogólniając, osób dla których trwałość oraz funkcjonalność rzeczy codziennych jest ważniejsza niż styl oraz wygląd.BMC_AX_070115_13122_uh6ghq

Firma na samym początku sprzedawała toporki oraz siekiery. Za oceanem narzędzia są postrzegane bardziej jako coś osobistego oraz trwałego, jako coś co po naszej śmierci pozostanie i będzie o nas przypominało. Best Made oferuje siekiery oraz toporki, które mogą być zaprojektowane przez klienta. Do dyspozycji jest również dość bogata kolekcja gotowych stylów, z których możemy wybrać pasujące do nas narzędzie. Cena małego toporka to około 350zł (na kurs z dnia 22.11.2015)

Oczywiście w sklepie poza toporkami znajdziemy szerokie spektrum produktów, które idealnie wpasują się do każdej leśnej chaty.

Best Made jest poniekąd poza polskim zasięgiem, ale ciężko jest znaleźć u nas podobną firmę. Zaciekawiłem? Pozostaje kompletować ekwipunek i ruszać w las!

Strona internetowa / sklep: www.bestmadeco.com

Fotografie: Best Made Co.

Dodaj komentarz

All rights reserved Łukasz Święciak