Po godzinach

Nowy trailer Spectre

By 23 lipca 2015 Marzec 14th, 2017 Brak komentarzy

Przed agentem nowe wyzwania w kolejnym filmie pod tytułem Spectre. Film realizowany w podobnym schemacie jak inne produkcje z Danielem Craigiem, znów ktoś chce pozbawić agenta pracy, zniszczyć MI6.

Pojawił się trailer nowego filmu z agentem 007 w roli głównej pod tytułem “Spectre”. Każda z części przygód agenta jej królewskiej mości budzi nie małe emocje, tym bardziej że w porównaniu do początków tej serii, aktualnie angażuje się o wiele więcej wysiłku w marketing, a tym bardziej w umieszczenie jak najwięcej reklam podprogowych w filmie.

Oglądając edycje filmu z “nowym” bondem, czyli Danielem Kraigiem mam wrażenie, że scenarzyści ciągle straszą zniszczeniem MI6, czyli tajną agencję stojącą za tytułowym agentem 007. Nie inaczej jest w nowej produkcji, tym razem zagrożenie nadejdzie od rządu królestwa Wielkiej Brytanii. W starszych częściach takiego elementu nie było, widz nie był straszony tym że Bond zostanie bezrobotnym po rozwaleniu agencji.

Co cieszy w tej odsłonie to na pewno obsada. Wrogiem agenta będzie Franz Oberhauser, w którego wcieli się Christoph Waltz znany z Bękartów Wojny. Oczywiście nowy film z Bondem nie obejdzie się bez płci pięknej, tutaj pojawia się Monica Bellucci. Co ciekawe, chyba pierwszy raz towarzyszka Jamesa Bonda będzie od niego starsza, on ma 47 lat ona 50.

Premiera dopiero 6 listopada, więc producenci będą nam jeszcze o filmie przypominać.

Dodaj komentarz

All rights reserved Łukasz Święciak