Ostatni wpis

Polecam blogi, czyli Share Week 2015

By 20 marca 2015 Marzec 23rd, 2015 Brak komentarzy

Share Week to akcja dzielenia się blogami zapoczątkowana przez Andrzeja Tucholskiego z blogu jestkultura.pl. Celem tej akcji jest dzielenie się blogami, które wpłynęły na nasze życie lub po prostu lubimy je czytać. W tym roku ja dołączam do akcji, bo mam taką możliwość, bo czytam inne blogi.

Oto moja 3 ulubionych blogów:

Mr Vintage

Jeżeli mężczyzna nie ma się w co ubrać to ten blog jest odpowiedzią na każde pytanie. To co mnie przyciągnęło do tego bloga to klasyczne podejście do kwestii mody męskiej, żadnych udziwnień. Dziś klasyczne podejście do tego tematu wystarczy żeby się wyróżnić.

Hania.es

Chciałbyś wiedzieć co myśli, sądzi kobieta? Malutki ułamek tej tajemnej wiedzy możesz zdobyć właśnie na tym blogu. Jest szczerze, bezpośrednio i dosadnie, to mi się najbardziej w nim podoba, oczywiście pomijając autorkę bloga.

Zombie Samurai

Jeżeli szukacie bloga geeka z krwi i kości to ZMBS jest złotym środkiem. Jest wszystko, gry, filmy, komentarze do aktualnych wydarzeń. Gdy zombie zaczyna ciąć kataną, najwięcej dzieje się w komentarzach, dlatego warto czytać komentarze, nawet jeżeli są na nieswoim blogu.


A to dodatkowe na których czasami goszczę:

koladynska.pl

gikz.pl

jadisco.pl

stayfly.pl

Macie własne b/vlogi, które obserwujecie, piszcie w komentarzach.

Dodaj komentarz

All rights reserved Łukasz Święciak