Po godzinach

Red Bull 111 Megawatt 2015

By 6 września 2015 Marzec 9th, 2017 Brak komentarzy

Motocyklami, a w szczególności crossami się zbytnio nie interesuje, ale ciekawość w połączeniu z bliską lokalizacją imprezy spowodowała, że zajrzałem i zrobiłem kilka fotografii.

Ciężko nie skorzystać z okazji uczestniczenia w imprezie, gdzie królują konie mechaniczne powiązane z umiejętnościami zawodników. Aura nie przekonywała do wyjścia z domu, ale czego nie robi się dla kilku soczystych fotek z tak wyjątkowego miejsca.

Jest to druga edycja tych zawodów w tej lokalizacji, pierwsza edycja odbyła się rok temu i od razu wzbudziła zainteresowanie w całej europie.

Zawody te nie bez powodu budzą tak duże emocje zasilane dodatkowo wrażeniami wizualnymi, ciężko o lepsze miejsce od wręcz marsjańskich scenerii Bełchatowskiej kopalni węgla brunatnego. Mam wrażenie, że w tym roku organizatorzy postarali się aby publiczność i zawodnicy zagościli w trochę głębszych piętrach kopalni. Po roku zeszłoroczni bywalcy imprezy nie mogli być zawiedzeni. Czekał na nich zupełnie inny krajobraz, pomimo faktu, że impreza odbywała się dokładnie w tej samej lokalizacji.

Skąpa kolekcja kilku zdjęć, lustrzanka Canon EOS 1100D + standardowy obiektyw.

IMG_7802

IMG_7791

Marsjańskie widoki z elektrownią w tle

IMG_7803IMG_7801

Dodaj komentarz

All rights reserved Łukasz Święciak