Po godzinach

Sprzedać się jak Kevin Spacey

By 12 listopada 2014 Lipiec 19th, 2015 Brak komentarzy

Kevin Spacey jest w czołówce aktorów, których uwielbiam – a spowodowały to kilkugodzinne serie odcinków House of Cards. Patrząc na tego aktora można śmiało stwierdzić, że się sprzedał, a według mnie to pozytywne określenie.

Sprzedać z klasą rzadko się udaje, pokazuje nam to kilka osób z polskiego show-biznesu. Z pewnością udało się to Kevinowi Spacey i to na różnych płaszczyznach, aktor czerpie garściami z fali popularności jaką dała mu główna rola w serialu House of Cards. Teraz zobaczcie, gdzie się pojawił Kevin:

NOW: In the Wings on a World Stage

To sztuka, w której gra role Ryszarda III, na tej postaci wzorował się grając rolę Franka Underwooda w House of Cards.

 Aktor, producent, voice actor, reżyser, scenarzysta

Kluczem do wzrostu popularności aktora jest jego wszechstronność, a ta cecha to główny atut Kevina Spacey – wystarczy spojrzeć na portfolio.

House of Cards

House of Cards

 Selfie dla Samsunga

Furorę po gali Oskarów robiło selfie, jednak po cały zamieszaniu okazało się, że zgromadzenie 12 gwiazd na jednym zdjęciu nie byłoby możliwe, gdyby nie akcja marketingowa Samsunga w której brał udział również Kevin Spacey.

Samsung Selfie

Samsung Selfie

Reklama BZWBK

Reklamy BZWBK robią wrażenie, wykorzystanie zagranicznej gwiazdy do promocji banku w Polsce najbardziej wyraźne stało się za sprawą właśnie reklam tego banku. Co więcej, bohater dzisiejszego postu w reklamach nie wychodzi z roli, cały czas rzeczowo i z klasą.

 Rola w grze: Call of Duty Advanced: Warfare

Wiadomość o tym że Kevin Spacey będzie obecny w grze spowodowała u umie zastanawianie się, gdzie ten aktor może się jeszcze pojawić, gdzie zaskoczy ludzi. Niewielu aktorów ma okazję być obecnym w wirtualnych światach a jemu się to całkiem udało.

 Fundacja

Fundacja to aktywność, o której warto wspomnieć. Za jej pośrednictwem edukowane są młode aktorskie talenty – świetne posunięcie oraz dodatkowa możliwość zaistnienia dla młodych aktorów, zamiast bzdurnych show łowiących talenty.

Kevin Spacey Fundation

Kevin Spacey Fundation

Kevin Spacey eksploatuje sukces oraz popularność serialu, warto zauważyć, że we wszystkich kreacjach nie odchodzi zbyt daleko od roli granej w House of Cards. Myślę, że osoba Kevina Spacey to idealny przykład na temat budowania marki osobistej w branży aktorstwa. Czekam jedynie na kolejne oblicza tego aktora.

Dodaj komentarz

All rights reserved Łukasz Święciak