Zatrudnij mnie

Jeżeli jesteś przekonany że jestem odpowiednią osobą do twojego projektu, poniżej znajdują się możliwe drogi naszej współpracy. Możesz też po prostu napisać do mnie na 📧 messengerze.

O MNIE

Jestem projektantem, który specjalizuje się w projektowaniu komunikacji wizualnej oraz logo dla przedsiębiorstw. Prostota, funkcjonalność oraz minimalizm to cechy główne moich projektów. Jestem absolwentem studiów magisterskich zarządzania w specjalności marketingowej. Napisałem pracę dyplomową poświęconą kreacji wizerunku marki poprzez marketing treści. W swoich realizacjach łączę dziedziny projektowania graficznego oraz marketingu, aby osiągnąć jak największą korzyść dla moich klientów.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

Potrzebujesz logo dla twojej nowej firmy? Chciałbyś promować się za pomocą ulotek, lecz nie masz ich projektu? Chciałbyś unowocześnić swoją stronę internetową? Brakuje Ci materiałów na twoje profile social media? Chciałbyś porozmawiać na tematy wokół biznesu i kreacji? To tylko niektóre z dziedzin, w których będę mógł pomóc.

JAK MOŻESZ MNIE ZATRUDNIĆ

Aktualnie są dwie drogi abyśmy mogli współpracować:

  • Jeżeli wiesz dokładnie czego potrzebujesz oraz wymagasz faktury za wykonaną pracę możemy skorzystać z serwisu useme.eu. W moim profilu możesz złożyć zapytanie ofertowe.
  • Specyfika twojego projektu wymaga więcej pracy – np. strona internetowa, strategia marketingowa, projekt kampanii social media, itd. Napisz o swoim projekcie w mailu.